Apie mus

Apie mus

Apie Romainių šeimos kliniką

Rūpintis savo sveikata – tai kiekvieno žmogaus pareiga

Deja, vieniems pritrūksta laiko, kitiems – žinių ir patirties, todėl patikėkite savo sveikatą mums. UAB Romainių šeimos klinikoje dirba kvalifikuoti specialistai, kurie vadovaujasi sveiko gyvenimo vertybėmis, o klinikos aplinka įrengta patogiai, saugiai ir komfortabiliai. Visuose klinikos skyriuose Jumis nuoširdžiai rūpinsis darniai vienoje komandoje dirbantys profesionalai: gydytojai, slaugytojos, registratūros darbuotojos. Žinome, kad kiekvienas pacientas yra unikalus, todėl ir siūlome būtent Jums tinkančius gydymo metodus.

Šeimos medicina yra svarbiausia sveikatos apsaugos sistemos sritis

Būtent į šeimos gydytoją kreipiamasi sunegalavus ar dėl pagrindinių sveikatos problemų: norint įvertinti ūminių ligų problemas, siūlant jų sprendimo būdus, siekiant stebėti kylančias sveikatos problemas, o taip pat gydymo ir ligų profilaktikos tikslais. Patirtis rodo, kad šeimos medicina išsprendžia apie 80 % visų sveikatos problemų.

Norėdami užsiregistruoti – užtruksite vos minutę

Nepamirškite pasiimti tapatybę patvirtinantį dokumentą, o viskuo kitu pasirūpinsime mes! Mūsų pacientams visos pirminės sveikatos priežiūros paslaugos teikiamos nemokamai!